Oferta i cena

Nr działki
(na planie sytuacyjnym)
Powierzchnia użytkowa domu
[m2]
Powierzchnia działki
[m2]
Udział w drodze wewnętrznej [m2]
Całkowita cena zakupu
[pln]
Status
1
156,6
986,1
-

Sprzedany
2
156,6
728,3
69,4

Sprzedany
3
156,6
562,7
69,4

Sprzedany
4
156,6
612,4
69,4

Sprzedany

IDEA PROJECT współpracuje z Domem Kredytowym NOTUS - niezależnym brokerem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych.

Bezpłatne doradztwo
Korzystanie z usług doradców Domu Kredytowego NOTUS jest bezpłatne. Wybierając naszą firmę korzystacie Państwo z wieloletniego doświadczenia naszych doradców oraz profesjonalnej obsługi zarówno w trakcie procedury uzyskania kredytu, jak całego okresu jego spłaty.

Dowolna pora i czas spotkania
Współpraca z Domem Kredytowym NOTUS to oszczędność czasu. Nasz doradca spotyka się z Klientami w dogodnej dla Klientów porze i miejscu, w tym również w naszych biurach sprzedaży lub oddziale DK NOTUS.

Obiektywne porady
Większość działających na rynku firm doradczych jest związana kapitałowo z jakimiś instytucjami finansowymi. Dom Kredytowy NOTUS jest spółką niezależną i prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura
DK NOTUS jest firmą, która ma wypracowane procedury postępowania z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUSa mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

Osoba dedykowana do kontaktu dla klientów:
Maria PaszkowskaWszelkie materiały mają charakter informacyjno-poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.